AdiOts
Forum serwera pod tibie 8.1
FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Grupy
Galerie
Rejestracja
Profil
Zaloguj
Forum AdiOts Strona Główna
->
Regulamin
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Treść wiadomości
Emotikony
Więcej Ikon
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańćzowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Zamknij Tagi
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Kod potwierdzający: *
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:
Wybierz forum
Główne
----------------
Regulamin
News
Problemy i propozycje
Zdjęcia
Inne
Hydepark
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
marysja1508
Wysłany: Śro 11:31, 31 Sie 2016
Temat postu:
Poszukujemy dorywczo opiekunki dla dwóch rodzin z jednego bloku- w jednej trójka dzieci ( 2X5 lat i 3lata), w drugiej dwójka (5 lat i 2, 5 roku). W rodzinie z dwójką dzieci niania potrzebna na 3-4 dni w miesiącu (możliwe, że czasem więcej), gdy rodzice (pracujący na zmiany) muszą równocześnie pójść do pracy (12h od 5 do 17)W rodzinie trzyosobowej niania potrzebna awaryjnie na czas choroby dzieci lub dziecka (w środy i piątki, gdy obydwoje rodzice muszą być w pracy) lub na dodatkowe służbowe zajęcia mamy (głównie w środy - średnio raz w miesiącu). Wszystkie dzieci (za wyjątkiem najmłodszego 2, 5 latka) chodzą do przedszkola. Praca równocześnie albo w jednej albo w drugiej rodzinie
Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwania. Opiekunka w Krakowie praca zatrudnię . Opiekunki. Niania. Oferty pracy. Ogłoszenia dam prace niania, opiekunka w Krakowie Poszukujemy dorywczo opiekunki dla dwóch rodzin z jednego bloku- w jednej trójka dzieci ( 2X5 lat i 3lata), w drugiej dwójka (5 lat i 2, 5 roku). W rodzinie z dwójką dzieci niania potrzebna na 3-4 dni w miesiącu (możliwe, że czasem więcej), gdy rodzice (pracujący na zmiany) muszą równocześnie pójść do pracy (12h od 5 do 17)W rodzinie trzyosobowej niania potrzebna awaryjnie na czas choroby dzieci lub dziecka (w środy i piątki, gdy obydwoje rodzice muszą być w pracy) lub na dodatkowe służbowe zajęcia mamy (głównie w środy - średnio raz w miesiącu). Wszystkie dzieci (za wyjątkiem najmłodszego 2, 5 latka) chodzą do przedszkola. Praca równocześnie albo w jednej albo w drugiej rodzinie
:
Jeśli jesteś nianią z doświadczeniem ( minimum 2 lata), z poczuciem humoru, radością życia i posiadasz wykształcenie pedagogiczne/psychologiczne napisz nam o sobie kilka słów. Dodatkowe wymagania: język angielski nienaganne maniery wysoka kultura osobista Prosze o zgłoszenia tylko zainteresowane praca osoby o pozytywnym nastawieniu, pogodne, lubiące dzieci. Mile widziane oferty z referencjami. Witam. Szukamy opiekunki do naszej dwuletniej córki Weroniki. Jest pogodną, radosną dziewczynką. Potrzebujemy opieki od zaraz. Zakres godzin do ustalenia, wstępnie od 7. 00 do 15. 00. Stawka do ustalenia. Opieka tylko u niani. Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach popołudniowych lub wieczorami. Pozdrawiam i do usłyszenia.
marysja1508
Wysłany: Śro 11:23, 31 Sie 2016
Temat postu:
praca, praca od zaraz, zatrudnie . Opiekunki. Opiekunki seniorów. Oferty pracy. Ogłoszenia dam prace niania, opiekunka, pielęgniarka, pomoc domowa w Krakowie . Poszukujemy niani na razie na ok pół etatu, 5 dni w tygodniu. Synek ma 2, 5 roku i póki co nie będzie szedł do przedszkola, dlatego jesteśmy zainteresowani nianią, która będzie chciała związać się z nami na dłużej. Szukamy osoby od zaraz ale jeśli będzie trzeba, możemy termin rozpoczęcia ustalić indywidualnie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie informacji o sobie i swoim doświadczeniu/wykształceniu lub kursach/ew. referencjach w wiadomości prywatnej na portalu. Lokalizacja na osiedlu Wynagrodzenie 10-22 zł/h w zależności od kwalifikacji.
:
marysja1508
Wysłany: Pon 14:57, 29 Sie 2016
Temat postu: Ogloszenia. Praca dla Opiekunek seniorek
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
deoxGreen v1.2 // Theme created by
Sopel stylerbb.net
&
programosy.pl
Regulamin